Inschrijven JO13 toernooi bij vv Ewijk
16-08-2017
Beste sportvrienden,

Aan het begin van het voetbalseizoen 2017-2018, organiseert vv Ewijk een toernooi voor de (beginnende) JO-13-jeugd (2e t/m 4e klasse). Wij nodigen u van harte uit om met uw JO13-jeugd (of JO-12) deel te nemen aan dit toernooi. 

Het toernooi wordt gehouden op zondag 17 september 2017 vanaf 9.00 uur en zal rond 14:00 afgelopen zijn.

De inschrijving voor deelname aan het toernooi is gratis, maar niet vrijblijvend!
We rekenen op uw komst wanneer u inschrijft.

Indien één, of meerdere, teams van uw verenging wensen deel te nemen aan dit toernooi, laat dit dan zo spoedig mogelijk weten door middel van een e-mail te sturen naar toernooi@vvewijk.nl. U krijgt dan zo spoedig mogelijk een bevestiging per email van uw inschrijving. 

vv Ewijk houdt zich het recht voor, een zodanig aantal teams toe te laten, zodat in de beschikbare tijd het wedstrijdprogramma kan worden afgewerkt. 

Wij hopen u op ons toernooi te mogen begroeten!

Met vriendelijke groet,

Peter Korsten
Namens de activiteitencommissie vv Ewijk
Terug naar overzicht
Hoofdsponsoren