Definitieve indeling jeugdteams 2018-2019 vv Ewijk bekend

De nieuwe indelingen voor de jeugdteams van vv Ewijk zijn bekend. Deze indeling is definitief.
Indien er vragen zijn, gelieve contact op te nemen met voetbalzaken van vv Ewijk via voetbalzaken@vvewijk.nl.

Onderstaand de indelingen:

JO19 Selectie
1    Thijs van Meegen    
2    Mika van As    
3    Sander Leenders    
4    Bas Jacobs    
5    Martin Verploegen    
6    Timo Bos    
7    Boaz Poppelier    
8    Sjors Wattenberg    
9    Bart Geurts    
10    Tom van Zuijlen    
11    Dennis Logister    
12    Jorn Buijs    
13    Bryan Derks    
14    Tom Sanders    
15    Joep Boerakker    
16    Luke Klaassen    
17    Pim Mahu    
18    Teun Willems    
19    Lukas Peters    
20    Sil Bredewout    
21    Sjors van Stiphout    
22    Pepijn Nelissen    
23    Koen Jacobs    
24    Koen van den Brant    
25    Ashwin Angenent    
26    Alex Kipper    
27    Max van Summeren    
28    Jantje van Gemert    
29    Siem van Koolwijk    
30    Bart Jacobs

Trainers JO19 selectie
1. Theo Glaap       
    
Leiders JO19-1    
1. Loek Logister    
2. Johnny Klaassen

Trainer JO19-2
1. Jos Wattenberg
2. Arthus Khachateryan 

Leider JO19-2
1. Walter van Meegen

JO17-1
1    Ismay van der Mark
2    Tobias Postema
3    Jelle Veldhorst
4    Daan Kipper
5    Rick van den Brant
6    Bart Gotz
7    Marijn Weijers
8    Marnix van Neerbos
9    Guus Boerakker
10    Sander Jacobs
11    Ties Sanders
12    Dj de Wildt
13    Gijs van Stiphout
14    Luuk van Summeren
15    Mathijs Cuppens

Trainers
1. Bas Janssen Daalen
2. Luc Verploegen
3. Max Wattenberg

Assistent Trainer
1. Willem Hock

Leiders
1. Claudio Cuppens
2. Vacant

JO15-1    
1. Jim Roelofs
2. Daan Boerakker
3. Daan van der Heyden
4. Loek Geurts
5. Wout Megens
6. Lard Verbruggen
7. Mathijs Hock
8. Loet Sanders
9. Joep van Zuijlen
10. Ebi Vink
11. Niels Jacobs
12. Thomas Vinson
13. Teun van den Brant

Trainers
1. Casper van Loenen
2. Dennis Logister

Assistent Trainers
1. Heino Peters
2. Bennie Vink

JO15-2    
1    Jasper Roelofs
2    Thijs Klaasen
3    Tijmen Griesel
4    Levy Verhallen
5    Mathijs van Wijk
6    Beau Sengers
7    Thomas Gotz
8    Ruben Korsten
9    Luuk Roelofs
10    Tom van Summeren
11    Brian Reijnen
12    Jurre Huttner
13    Robin Harters
14    Milan Roelofs
15    Nol Laverman
16    Haske Cobussen

Trainers
1. Luuk Klaasen
2. Bas Jacobs
3. Vacant

Leiders
1. Frank Grisel
2. Patrick Klaasen
3. Loet Huttner

JO13-1    
1    Mohammed Shaker
2    Wout Schaminee
3    Niels Roelofs
4    Julian Korsten
5    Raf Spijkstra
6    Joep Megens
7    Fedor de Waal
8    Mats Schouten
9    Sem van Zuijlen
10    Thomas Klaasen
11    Twan Roelofs
12    Guus de Waal
13    Lars Grisel
14    Jens van Rossum

Trainers
1. Sjors Wattenberg
2. Sil Bredewout
3. Pepijn Nelissen

Assistent Trainers
1. Pieter de Waal
2. Ton Spijkstra

JO11-1    
1    Tim Buiks
2    Tijn van Ingen
3    Moos Tromp
4    Liam Dunlop
5    Bink Heijmans
6    Milo Loermans
7    Bram van Zuijlen
8    Tijn de Gooyert
9    Sven Dibbits
10    Sven Roelofs
11    Thijs de Bruin

Trainers
1. Paul van Ingen
2. Mike Tromp
3. Erik Dibbits
4. Bart Jacobs 
5. Paul Buiks

JO11-2        
1    Jay-Lin de Jong
2    Julian Buiks
3    Hidde Buiks
4    Sem Claasz Coockson
5    Derek Romviel
6    Sandreo de Jong
7    Gwyneth Megens
8    Jayden Kesseleer
9    Finn Hoogendoorn
10    Luuk Dibbits
11    Bas Dibbits

Trainers
1. Dennis Hoogendoorn 
2. Sjors van Stiphout
3. Paul Buiks

JO9-1    
1    Rodin Cornelissen
2    Floor Spanbroek
3    Ruben Spanjaard
4    Rik Kouwenberg
5    Dies van Zuijlen
6    Jesse van Geijn
7    Kris Neggers
8    Danou van Loveren

Trainers
1. Theo Kouwenberg
2. Vacant

JO8-1
1    Roan Horsch
2    Jipp Ingen
3    Keanu Megens
4    Raf Loermans
5    Roef Heijmans
6    Daan Goossens
7    Niels van Heumen
8    Janne Weerts
9    Dex Beijer

Trainers
1. Paul van Ingen
2. Marty Megens
3. Marcel Loermans
4. Marco de Beijer

Mini's
1    Valentijn Nelissen
2    Stijn de Bruijn
3    Lucca Janssen
4    Jesper Spin
5    Sieb Engelen
6    Jens Krom
7    Siem Degen
8    Bram van Bergen

Trainer
1. Sietze Janssen

MO17-1
1    Sanne Boxma
2    Sannie Tromp
3    Sanne Logister
4    Noa Poppelier
5    Meike Gevers
6    Melissa Koopmans
7    Nisa Aslan
8    Yoelle de With
9    Julie Hoogerdijk
10    Elise Derks
11    Nora Geurts
12    Lana Tromp
13    Eloine Gonzalez Pelayo
14    Sophie Ebbeling

Trainer
1. Dave Geurts

Asssistent Trainers
1. Jeroen Ebbeling
2. Raymond Hoogerdijk
3. Bryan Derksen

Leidsters
1. Sandra
2. Wendy Derks
3. Bianca Poppelier