Voorlopige indeling jeudgteams vv Ewijk 2019 - 2020

Hierbij de voorlopige indeling voor de jeugdteams van vv Ewijk voor het seizoen 2019-2020. Er kunnen dus nog wijzigingen plaatsvinden.
Voor vragen omtrent de indeling, graag e-mailen naar voetbalzaken@vvewijk.nl.

Voorlopige indeling jeugd 2019-2020  
       
       
JO19 Selectie    
       
Aantal   Naam  
       
1   Berkum, Raoul van  
2   Derks, Bryan  
3   As, Mika van  
4   Boerakker, Joep  
5   Angenent, Ashwin  
6   Jacobs, Bart  
7   Summeren, Max van  
8   Looman, Robin  
9   Bredewout, Sil  
10   Gemert, Jantje van  
11   Peters, Lukas  
12   Koolwijk, Siem van  
13   Brant, Koen van den  
14   Willems, Teun  
15   Jacobs, Koen  
16   Veldhorst, Jelle  
17   Götz, Bart  
18   Weijers, Marijn  
19   Neerbos, Marnix van  
20   Boerakker, Guus  
21   Jacobs, Sander  
22   Sanders, Ties  
23   Karteris, Pepijn  
24   Stiphout, Gijs van  
25   Summeren, Luuk van  
26   Cuppens, Mathijs  
27   Janssen, Djorny  
       
       
       
       
Trainers      
       
JO19-1   1. Patrick Theunissen  
    2. Luc Verploegen  
       
Leider   1. Henk Bredewout  
       
JO19-2   1. Vacant  
    2. Vacant  
       
       
JO16-1       
       
Aantal   Naam  
       
1   Boerakker,Daan  
2   Brant, Rick van den  
3   Heyden, Daan van der  
4   Geurts, Loek  
5   Megens, Wout  
6   Verbruggen, Lard  
7   Hock, Mathijs  
8   Sanders, Loet  
9   Zuijlen, Joep van  
10   Jacobs, Niels  
11   Vinson, Thomas  
12   Brant, Teun van den  
13   Reuvers, Tygo  
14   Reijnen, Brian  
       
Trainers      
1.  Casper van Loenen    
2. Dennis Logister    
3. Bas Jacobs    
       
Leiders      
1. Marco Boerakker    
2. Raoul Geurts    
       
JO16-2      
       
Aantal   Naam  
       
1   Roelofs, Jim  
2   Roelofs, Jasper  
3   Klaassen, Thijs  
4   Grisel, Tijmen  
5   Vink, Ebi  
6   Verhallen, Levy  
7   Wijk, Matijs van  
8   Sengers, Beau  
9   Götz, Thomas  
10   Korsten, Ruben  
11   Roelofs, Luuk  
12   Summereren, Tom  
13   Huttner, Jurre  
14   Roelofs, Milan  
       
Trainers      
       
1. Vacant      
2. Vacant      
       
       
       
       
       
JO14-1      
       
Aantal   Naam  
       
1   Cobussen, Haske  
2   Heuvel, Swen van de  
3   Schaminee, Wout  
4   Roelofs, Niels  
5   Spijkstra, Raf  
6   Megens, Joep  
7   Schouten, Mats  
8   Zuijlen, Sem van  
9   Klaassen, Thomas  
10   Swietkowiak, Jelle  
11   Waal, Guus de  
12   Grisel, Lars  
13   Rossum, Jens van  
14   Berlo, Colin van  
15   Ariens, Tygo  
       
Trainers      
       
1. Pepijn Nelissen    
2. Sjors Wattenberg    
3. Sil Bredewout    
       
Leiders      
1. Theo Schaminee    
2. Tom Spijkstra    
       
JO12-1      
       
Aantal   Naam  
       
1   Tim Buiks  
2   Ingen, Tijn van  
3   Tromp, Moos  
4   Dunlop, Liam  
5   Heijmans, Bink  
6   Loermans, Milo  
7   Zuijlen, Bram van  
8   Gooyert, Tijn de  
9   Dibbits, Sven  
10   Roelofs, Sven  
11   Bruin, Thijs de  
       
Trainers      
       
1. Paul van Ingen    
2. Erik Dibbits    
3. Bart Jacobs     
4. Paul Buiks     
       
       
JO11-1      
       
Aantal   Naam  
       
1   Buiks, Hidde  
2   Buiks, Julian  
3   Claasz Coockson, Sem  
4   Van Berlo, Jason  
       
5   Megens, Gwyneth  
6   Jong, Sandreo de  
7   Kesseleer, Jayden  
8   Hoogendoorn, Finn  
9   Dibbits, Luuk  
10   Dibbits, Bas  
11   Evrandir, Kyano  
       
Trainers      
       
1. Dennis Hoogendoorn    
2. Sjors van Stiphout    
3. Paul Buiks    
4, Koen van den Brant    
       
Leider      
1. John Kesseleer    
       
JO10-1       
       
Aantal   Naam  
       
1   Huiskens, Lynn  
2   Cornelissen, Rodin  
3   Loveren, Danou van  
4   Spanbroek, Floor  
5   Spanjaard, Ruben  
6   Kouwenberg, Rik  
7   Neggers, Kris  
8   Zuijlen, Dies van  
9   Geijn, Jesse van  
       
Trainers      
       
1. Theo Kouwenberg    
2. Peter Spanbroek    
3. Raymond Huiskens    
       
JO9-1        
       
Aantal   Naam  
       
       
1   Ingen, Jipp van  
2   Megens, Keanu  
3   Loermans, Raf  
4   Heijmans, Roef  
5   Goossens, Daan  
6   Heumen, Niels van  
7   Weerts, Janne  
8   Lucy Verwaayen  
9   Romviel, Jesse  
       
       
Trainers      
       
1. Paul van Ingen    
2. Marthy Megens    
3. Marcel Loermans    
       
JO8-1      
       
  Naam    
       
1 Gino Lagarde    
2 Dex de Beijer    
3 Nick de Bruijn    
4 Jazzlyn Kesseleer    
5 Sam Peters    
6 Bram van Bergen    
7 Daan Bedeke    
       
Trainers      
1. Marco de Beijer    
2. Wesley Bedeke    
       
       
JO8-2      
       
       
1 Jaylan Vreugdenhil  
2 Reinout van Breukelen  
3 Jesper Spin    
4 Stijn de Bruin    
5 Moos Claasz Coockson  
6 Sieb Engelen    
7 Jakob van Rossum    
       
       
Trainers      
1. David Vreugdenhil    
2. Vacant      
       
JO7-1      
       
1 Sem Peterse    
2 Jens Krom    
3 Mees Lemmen    
4 Siem Degen    
5 Lucca Jansen    
6 Finn de Beijer     
7 Koen Velthuizen    
8 Lars de Bruijni    
9 Siem Roelofs    
10 Gijs Grisel    
11 Jelle Verbrugge    
       
Trainers      
1. Joost Roelofs    
2. Mike de Bruijni    
3. Sietze Jansen    
4. Paul Degen    
       
MO17-1      
       
Aantal   Naam  
       
1   Boxma, Sanne  
2   Smeets, Mebel  
3   Tromp, Sannie  
4   Logister, Sanne  
5   Poppelier, Noa  
6   Gevers, Meike  
7   Koopmans, Melissa  
8   Aslan, Nisa  
9   With, Yoëlle de  
10   Hoogerdijk, Julie  
11   Derks, Elise  
12   Geurts, Nora  
13   Tromp, Lana  
14   Looman, Alyssa  
15   Gonzalez Pelayo, Eloine  
16   Ebbeling, Sophie  
17   Tromp. Nanouk  
       
Trainers      
1. Dave Geurts    
2. Raymond Hoogerdijk    
       
Leidsters    
1. Wendy van Haren    
2. Sandra Klaasen    
       
MO13-1      
       
1   Spanjaard, Nina  
2   Peters, Elene  
3   Süzer, Elif  
4   Dorresteijn, Ella van  
5   Jong, Jaylinn de  
6   Verwaayen, Noor  
7   Romviel, Benthe  
8   Coenders, Sarah  
9   Zuylen van, Sam  
10   Spanbroek, Sanne  
11   Peters, Aivy  
       
       
       
Trainers      
1 Eric Coenders    
2 Vacant    
       
Leidster (OVB)    
1. Karin van Zuylen    
2. Carima Coenders