Voorlopige indeling jeugdteams 2020/2021

De indeling voor de jeugdteams voor seizoen 2020/2021 zijn bekend. Let op: Dit zijn nog voorlopige indelingen. Er kunnen dus nog wijzigingen plaatsvinden.

Zijn er vragen? Zoek dan contact met de technische coördinator van het betreffende jaar of via voetbalzaken@vvewijk.nl

Concept Indeling seizoen 2020/2021    
         
         
JO19-1       Begeleiding
         
1   Looman, Robin   Trainers
2   Peters, Lukas   1.Luc Verploegen
3   Janssen, Djorny   2.Jesse Bredewout
4   Weijers, Marijn   3.Max Wattenberg
5   Jacobs, Sander    
6   Boerakker, Guus   Leiders
7   Sanders, Ties   1.Jordy Poppelier
8   Neerbos, Marnix van    
9   Gotz, Bart   Grensrechter
10   Stiphout, Gijs van   1.Koen van der Hagt
11   Brant, Rick van den    
12   Summeren, Luuk van    
         
         
         
JO17-1        
         
1   Boerakker, Daan   Begeleiding
2   Heyden, Daan van der    
3   Geurts, Loek   Trainers
4   Megens, Wout   1.Casper van Loenen
5   Verbruggen, Lard   2. Dennis Logister
6   Hock, Matthijs   3. Sander Leenders
7   Sanders, Loet    
8   Zuijlen, Joep van   Leiders
9   Jacobs, Niels   1. Marco Boerakker
10   Vinson, Thomas   2. Raoul Geurts
11   Reijnen, Brian    
12   Brant, Teun van den   Grensrechter
13   Reuvers, Tygo   1. Wout Arts
14   Vink, Ebi    
         
         
JO17-2        
         
1   Roelofs, Jim   Begeleiding
2   Roelofs, Jasper   1. Sjors van Stiphout
3   Klaassen, Thijs   2. Koen van den Brant
4   Grisel, Tijmen   3. Vacant
5   Verhallen, Levy    
6   Wijk, Matijs van   Leiders
7   Gotz, Thomas   1. Vacant
8   Korsten, Ruben   2. Vacant
9   Roelofs, Luuk    
10   Summeren, Tom van    
11   Huttner, Jurre    
12   Roelofs, Milan    
13   Cobussen, Haske    
14   Heuvel, Swen van den    
         
         
JO15-1        
         
1   Schaminee, Wout   Begeleiding
2   Roelofs, Niels    
3   Spijkstra, Raf   Trainers
4   Megens, Joep   1. Sil Bredewout
5   Waal, Fedor de   2. Sjors Wattenberg
6   Schouten, Mats   3. Rene Schouten
7   Ariens, Tygo    
8   Zuijlen, Sem van   Leiders
9   Klaassen, Thomas   1. Theo Schaminee
10   Swietkowiak, Jelle   2. Tom Spijkstra
11   Waal, Guus de    
12   Grisel, Lars    
13   Berlo, Colin van    
         
         
JO13-1        
         
1   Ingen, Tijn van   Begeleiding
2   Dunlop, Liam    
3   Heijmans, Bink   Trainers
4   Loermans, Milo   1. Paul Buiks
5   Weijers, Lucas   2. Eric Dibbits
6   Zuijlen, Bram van   3. Joep van Zuijlen
7   Gooyert, Tijn de    
8   Dibbits, Sven   Leider/Grensrechter
9   Roelofs, Sven   1. Ruud Claasz Coockson
10   Buiks, Hidde    
11   Buiks, Julian    
12   Bruin, Thijs de    
13   Claasz Coockson, Sem    
         
         
JO12-1        
         
1   Coelho da Costa, Ana   Begeleiding
2   Berlo, Jason van    
3   Megens, Gwyneth   Trainers
4   Jong, Sandreo de   1. Dennis Hoogendoorn
5   Evrandir, Kyano   2. Marthy Megens
6   Kesseleer, Jayden    
7   Orth, Lucie    
8   Hoogendoorn, Finn   Leiders
9   Dibbits, Luuk   1. John Kesseleer
10   Dibbits, Bas    
         
         
JO11-1        
         
1   Kutrieh, Abdalrahman   Begeleiding
2   Huiskens, Lynn    
3   Cornelissen, Rodin   Trainers
4   Loveren, Danou van   1. Theo Kouwenberg
5   Spanbroek, Floor   2. Peter Spanbroek
6   Spanjaard, Ruben   3. Raymond Huiskens
7   Kouwenberg, Rik    
8   Neggers, Kris    
9   Zuijlen, Dies van    
10   Geijn, Jesse van    
         
         
JO10-1        
         
1   Romviel, Jesse   Begeleiding
2   Ingen, Jipp van    
3   Megens, Keanu   Trainers
4   Loermans, Raf   1. Paul van Ingen
5   Heijmans, Roef   2. Marthy Megens
6   Goossens, Daan   3. Marcel Loermans
7   Verwaaijen, Lucy    
8   Heumen, Niels van    
9   Weerts, Janne    
         
         
JO9-1        
         
1   Lagarde, Gino   Begeleiding
2   Barbanson, Jasper de    
3   Beijer, Dex   Trainers
4   Peters, Sam   1. Marco de Beijer
5   Bergen, Bram van   2. Wesley Bedeke
6   Voet, Boaz    
7   Bedeke, Daan   Leiders
8   Bruijn, Nick de   1. Tom van Bergen
         
         
JO9-2        
         
1   Vreugdenhil, Jaylan   Begeleiding
2   Claasz Coockson, Moos    
3   Bruin, Stijn de   Trainers
4   Breukelen, Reinout van   1. David Vreugdenhil
5   Rossum, Jakob van    
6   Spin, Jesper    
7   Engelen, Sieb   Leider
        1. Betty Soetekouw
        2, Frank Engelen
         
JO8-1        
         
1   Kuijk van,Hugo   Begeleiding
2   Coelho da Costa,Bernardo    
3   Verbruggen, Jelle   Trainers
4   Grisel, Gijs   1.Nicky Peterse
5   Peterse, Sem   2. Sander Veldhuizen
6   Beijer, Finn de    
7   Schiks, Dean    
8   Velthuizen, Koen    
         
         
JO8-2        
         
1   Degen, Siem   Begeleiding
2   Jansen, Lucca    
3   Krom, Jens   Trainers
4   Lemmen, Mees   1. Paul Degen
5   Thomassen, Wout   2. Sietze Jansen
6   Rensen, Tim    
7   Janssen, Tes   Leiders
8   Peters, Lotte   1. Hanneke Krom
         
         
MO15-1        
         
1   Tromp, Nanoek   Begeleiding
2   Gonzalez Pelayo, Eloine    
3   Spanjaard, Nina   Trainers
4   Peters, Elène   1. Ellen de Zwaan
5   Suezer, Elif   2. Eric Coenders
6   Dorresteijn, Ella    
7   Jong, Jaylinn de   Leiders
8   Verwaaijen, Noor   1. Karima Coenders
9   Romviel, Benthe    
10   Coenders, Sarah Sophia    
11   Spanbroek, Sanne    
12   Zuijlen, Sam van    
13   Peters, Aivy    
14   Wijk van, Anneloes    
15   Grisel, Noor    
         
         
MO19-1        
         
1   Ebbeling, Sophie   Begeleiding
2   Boxma, Sanne    
3   Tromp, Sannie   Trainers
4   Logister, Sanne   1. Dave Geurts
5   Poppelier, Noa   2. Hennie Gevers
6   Gevers, Meike    
7   Koopmans, Melissa   Assistent trainers
8   Aslan, Nisa   1. Bryan Derks
9   With, Yoëlle de   2. Jeroen Ebbeling
10   Derks, Elise    
11   Geurts, Nora   Leiders
12   Tromp, Lana   1. Wendy Derks
13   Looman, Alyssa   2. Sandra Gevers
14   Sharon Boxma    
15   Meijers, Hieke