Indeling jeugdteams seizoen 2021 - 2022

De voorbereidingen voor het nieuwe seizoen zijn al in volle gang. Hopelijk kunnen we volgend seizoen weer op de oude vertrouwde manier het seizoen beginnen.
Bij deze maakt vv Ewijk de conceptindeling van de jeugdteams bekend. Er kunnen dus mogelijk nog wijzigingen plaatsvinden. 
Mochten er, naar aanleiding van deze indeling, vragen zijn: Gelieve de technisch coördinator te contacten of te melden bij voetbalzaken@vvewijk.nl.

 

JO19-1        
1   Stiphout, Gijs van  
2   Boerakker, Daan  
3   Brant, Rick van den  
4   Heyden, Daan van der  
5   Geurts, Loek  
6   Megens, Wout  
7   Otten, Rik    
8   Verbruggen, Lard  
9   Sanders, Loet  
10   Zuijlen, Joep van  
11   Heijden, Gijs van der  
12   Jacobs, Niels  
13   Brant, Teun van den  
14   Reuvers, Tygo  
15   Beumer, Sem  
         
Trainers        
1.Luc Verploegen      
2. Jordy Poppelier      
         
Leider/Vlagger      
1. Koen van der Hagt      
2. Jordy de Waal      
         
Leider        
1. Raoul Geurts      
2. Marco Boerakker      
         
         
JO19-2        
1   Roelofs, Jasper  
2   Klaassen, Thijs  
3   Hock, Matthijs  
4   Grisel, Tijmen  
5   Vink, Ebi    
6   Verhallen, Levy  
7   Wijk, Matijs van  
8   Götz, Thomas  
9   Korsten, Ruben  
10   Summeren, Tom van  
11   Reijnen, Brian  
12   Huttner, Jurre  
13   Roelofs, Milan  
         
Trainers        
1.Arthur Khachateryan    
2. Teun Willems      
3. Koen van den Brant      
         
Leiders        
1. Frank Grisel      
2. Patrick Klaasen      
         
         
JO17-1        
1   Cobussen, Haske  
2   Heuvel, Swen van den  
3   Schaminee, Wout  
4   Roelofs, Niels  
5   Spijkstra, Raf  
6   Megens, Joep  
7   Waal, Fedor de  
8   Ariens, Tygo  
9   Zuijlen, Sem van  
10   Klaassen, Thomas  
11   Swietkowiak, Jelle  
12   Waal, Guus de  
13   Grisel, Lars  
14   Berlo, Colin van  
         
Trainers        
1. Sjors Wattenberg      
2. Dennis Logister      
3. Ties Sanders      
Leiders        
1.Theo Schaminee      
2.Pieter de Waal      
3.Tom Spijkstra      
         
JO15-1        
1   Ingen, Tijn van  
2   Dunlop, Liam  
3   Heijmans, Bink  
4   Loermans, Milo  
5   Weijers, Lucas  
6   Zuijlen, Bram van  
7   Gooyert, Tijn de  
8   Dibbits, Sven  
9   Roelofs, Sven  
10   Buiks, Hidde  
11   Buiks, Julian  
12   Bruin, Thijs de  
13   Claasz Coockson, Sem  
         
Trainers        
1. Jan Cobussen      
2. Max Wattenberg      
3. Jesse Bredewout      
4. Willem Hock      
Leider        
1.Ruud Claasz coockson    
         
JO13-1        
1   Coelho da Costa, Ana  
2   Berlo, Jason van  
3   Megens, Gwyneth  
4   Evrandir, Kyano  
5   Kesseleer, Jayden  
6   Hoogendoorn, Finn  
7   Dibbits, Luuk  
8   Dibbits, Bas  
9   IJkhout, Sem  
10   Spanjaard, Ruben  
11   Kouwenberg, Rik  
12   Neggers, Kris  
13   Verwey, Mees  
14   Bull, Rick    
         
Trainers        
1. Dennis Hoogendoorn    
2. Marthy Megens      
3. Theo Kouwenberg      
Leiders        
1. John Kesseleer      
         
JO11-1        
1   Romviel, Jesse  
2   Zuijlen, Dies van  
3   Ingen, Jipp van  
4   Megens, Keanu  
5   Loermans, Raf  
6   Heijmans, Roef  
7   Goossens, Daan  
8   Heumen, Niels van  
9   Barbanson, Jasper de  
10   Lagarde, Gino  
         
Trainers        
1. Paul van Ingen      
2. Marthy Megens      
3. Marcel Loermans      
         
JO10-1        
1   Beijer, Dex de  
2   Peters, Sam  
3   Rossum, Jakob van  
4   Bergen, Bram van  
5   Breukelen, Reinout van
6   Spin, Jesper  
7   Bedeke, Daan  
8   Voet, Boaz    
9   Engelen, Sieb  
10   Maneiro Mato, Xavi  
         
Trainers        
1. Marco de Beijer      
2. Frank Engelen      
3. Michiel Voet      
Leiders        
1. Frank Engelen      
         
JO9-1        
1   Peterse, Sem  
2   Costa, Bernardo  
3   Schiks, Dean  
4   Theloesen, Tom  
5   Kuijk, Hugo van  
6   Scholds, Sam  
7   Werven, Luuk van  
8   Thomassen, Wout  
9   Willems, Thijmen  
10   Beijer, Finn de  
11   Velthuizen, Koen  
         
Trainers        
1. Sander veldhuizen      
2. Nicky Peterse      
         
JO9-2        
1   Krom, Jens  
2   Lemmen, Mees  
3   Haalen, Rose van  
4   Heijden, Jaylano van der
5   Rensen, Tim  
6   Degen, Siem  
7   Verbrugge, Jelle  
8   Jansen, Lucca  
9   Janssen, Tess  
10   Peters, Lotte  
11   Grisel, Gijs    
         
Trainers        
1. Sietze Jansen      
2. Paul Degen      
Leider        
1. Hanneke Krom      
         
JO8-1        
1   Jokhan, Ishaan  
2   Bruijni, Lars de  
3   Roelofs, Siem  
4   Bedeke, Rick  
5   IJkhout, Finn  
6   Tiel, Mees van  
7   Hendrins, Jorg  
8   Theloesen, Luuk  
9   Geijn, Jaivy van de  
10   Oonk, Xavi    
         
Trainers        
1. Mike de Bruijni      
2. Joost Roelofs      
       
         
Mini's        
1   Leijen, Chris van  
2   Willems, Isa  
3   Roeven, Saar  
4   Huisman, Sara  
5   Hendriks, Joris  
6   Minkhorst, Livay Jax  
7   Zuijlen, Vic Van  
8   Heijden, Jace van der  
9   Engelen, Faas  
10   Thomassem, Rens  
11   Maasakker, Finn van  
12   Jongejan, Melle  
13   Has, Hugo    
14   Roelofs,Sylvie  
15   Saat, Daley  
16   Denissen, Fin  
17   Bruijni, Tim de  
18   Otten, Mick  
         
Trainers        
1. Vacant        
2. Vacant        
3. Vacant        
         
MO13-1        
1   Kosha, Hawa  
2   Kouwenberg, Iris  
3   Roelofs, Anne  
4   Grisel, Roos  
5   Rutten, Julia  
6   Spin, Meike  
7   Spanbroek, Floor  
8   Verwaaijen, Lucy  
9   Weerts, Janne  
10   Velthuizen, Nienke  
         
Trainers        
1. Peter  Spanbroek      
2, Vacant        
Leider        
1.Judith Leenders      
         
MO15        
1   Tromp, Nanoek  
2   Gonzalez Pelayo, Eloine
3   Wijk, Anneloes van  
4   Spanjaard, Nina  
5   Grisel, Noor  
6   Peters, Elène  
7   Suezer, Elif    
8   Dorresteijn, Ella  
9   Jong, Jaylinn de  
10   Verwaaijen, Noor  
11   Weerden, Lynn van der
12   Coenders, Sarah Sophia
13   Spanbroek, Sanne  
14   Zuijlen, Sam van  
15   Peters, Aivy  
         
Trainers        
1. Eric Coenders      
Leider        
1. Karima Coenders      
         
MO19        
1   Boxma, Sanne  
2   Boxma, Sharon  
3   Tromp, Sannie  
4   Poppelier, Noa  
5   Gevers, Meike  
6   Koopmans, Melissa  
7   Aslan, Nisa    
8   With, Yoëlle de  
9   Derks, Elise  
10   Geurts, Nora  
11   Tromp, Lana  
12   Looman, Alyssa  
13   Meijers, Hieke  
14   Ebbeling, Sophie  
15   Susteren, Charena van  
         
Trainers        
1. Brain Derks      
2 Hennie Gevers      
3. Jeroen Ebbeling      
Leiders        
1. Wendy van Haaren      
2. Sandra Klaasen