Indeling seizoen '22-'23

De voorlopige indeling voor het seizoen '22-'23 is bekend. Let op: Dit is een concept indeling, er kunnen nog wijzigingen plaatsvinden.
Mochten er naar aanleiding van deze indeling vragen ontstaan, dan kunt u zich richten tot de technische coördinator of een e-mail sturen naar voetbalzaken@vvewijk.nl.

Selectie          
1 Arts, Michael      
2 Coolwijk, Lars van de      
3 Groot, Brian de      
4 Cobussen, Jan      
5 Reuvers, Luuk      
6 Wattenberg, Max      
7 Bredewout, Jesse      
8 Poppelier, Jordy      
9 Koolwijk, Kees van      
10 Loenen, Casper van      
11 Beumer, Tim      
12 Thomassen, Cas      
13 Peters, Koen      
14 Berkum, Raoul van      
15 Verploegen, Martin      
16 Klaassen, Luke      
17 Jacobs, Bas      
18 Logister, Dennis      
19 Leenders, Sander      
20 Boerakker, Joep      
21 Peters, Lukas      
22 Janssen, Djorny      
23 Weijers, Marijn      
24 Boerakker, Guus      
25 Jacobs, Sander      
26 Sanders, Ties      
27 Stiphout, Gijs van      
28 Beumer, Sem      
29 Boerakker, Daan      
30 Brant, Rick van den      
31 Heyden, Daan van der      
32 Megens, Wout      
33 Otten, Rik        
34 Verbruggen, Lard      
35 Sanders, Loet      
36 Zuijlen, Joep van      
37 Heiden, Gijs van der      
38 Jacobs, Niels      
39 Brant, Teun van den      
40 Reuvers, Tygo      
           
Selectie 1          
Trainers          
           
1. Bas Hendriks        
2. Patrick Theunissen        
3. Herman de Rohde        
           
leider/leidsters/leidsters/leidsters    
1. Rein Jansen        
2. Frans de Wildt        
           
Verzorgers         
1.Herman de Rohde        
2.Vacant           
           
Vlagger          
1. Paul Gentenaar        
           
Selectie 2          
Trainers          
1. Ronald van Mil        
2. Mike de Bruijni        
           
leider/leidsters/leidsters/leidsters    
1.Carlien Lelivelt         
2. Vacant          
           
Vlagger          
1. Haske Cobussen        
2. Vacant          
           
           
JO19-1          
1 Roelofs, Jasper      
2 Klaassen, Thijs      
3 Hock, Matthijs      
4 Grisel, Tijmen      
5 Vink, Ebi        
6 Verhallen, Levy      
7 Wijk, Matijs van      
8 Huttner, Jurre      
9 Cobussen, Haske      
10 Spoeltman, Loek      
11 Schaminee, Wout      
12 Kesteren, Rogier Van      
13 Megens, Joep      
14 Klaassen, Thomas      
15 Swietkowiak, Jelle      
           
JO19-1          
Trainers          
1 .Luc Verploegen        
2. Koen van de Brant        
3. Koen van der Hagt        
4. Jordy de Waal        
           
leider/leidster        
1 .Luc Verploegen        
3. Koen van der Hagt        
           
Vlagger          
1. Koen van der Hagt        
2. Jordy de Waal        
3. Jordy Poppelier        
           
           
JO16-1          
1 Roelofs, Niels      
2 Ariens, Tygo      
3 Zuijlen, Sem van      
4 Berlo, Colin van      
5 Dunlop, Liam      
6 Heijmans, Bink      
7 Loermans, Milo      
8 Zuijlen, Bram van      
9 Gooyert, Tijn de      
10 Dibbits, Sven      
11 Roelofs, Sven      
12 Buiks, Hidde      
13 Buiks, Julian      
14 Bruin, Thijs de      
15 Claasz Coockson, Sem      
16 Weijers, Lucas      
           
JO16-1          
Trainers          
1.Willem Hock        
2.Jesse Bredewout        
3. Jan Cobussen        
4. Bas Janssen Daalen        
5. Max Wattenberg        
leider/leidster        
1.Vacant           
2. Vacant          
           
Vlagger          
1. Teun Cobussen        
           
           
JO14-1          
1 Coelho da Costa, Ana      
2 Berlo, Jason van      
3 Megens, Gwyneth      
4 Bull, Rick        
5 Evrandir, Kyano      
6 Verweij, Mees      
7 Kesseleer, Jayden      
8 Hoogendoorn, Finn      
9 Dibbits, Luuk      
10 Dibbits, Bas      
11 IJkhout, Sem      
12 Spanjaard, Ruben      
13 Kouwenberg, Rik      
14 Neggers, Kris      
           
JO14-1          
Trainers          
1. Dennis Hoogendoorn      
2. Marthy Megens        
3. Theo Kouwenberg        
           
leider/leidster        
1. John Kesselaar        
           
           
Vlagger          
1. Erik van Berlo        
           
JO12-1          
1 Romviel, Jesse      
2 Zuijlen, Dies van      
3 Ingen, Jipp van      
4 Megens, Keanu      
5 Loermans, Raf      
6 Heijmans, Roef      
7 Goossens, Daan      
8 Heumen, Niels van      
9 Lagarde, Gino      
10 Bedeke, Daan      
11 Schuurbiers, Siem      
           
JO12-1          
Trainers          
1. Marthy Megens        
2. Paul van Ingen        
3. Gijs van Stiphout        
4. Rick van de Brant        
           
leider/leidster        
1. Marcel Loermans        
2. Vacant          
           
           
JO11-1          
1 Beijer, Dex de      
2 Peters, Sam      
3 Rossum, Jakob van      
4 Bergen, Bram van      
5 Breukelen, Reinout van    
6 Spin, Jesper      
7 Leijen, Sven van      
8 Claasz Coockson, Moos    
9 Voet, Boaz        
10 Engelen, Sieb      
           
JO11-1          
Trainers          
1. Marco de Beijer        
2. Vacant          
           
           
leider/leidster        
1. Marco de Beijer        
2. Michel Voet        
3. Frank Engelen        
           
JO10-1          
1 Lemmen, Mees      
2 Haalen, Rose van      
3 Heijden, Jaylano van der    
4 Kuijk, Hugo van      
5 Scholts, Sam      
6 Degen, Siem      
7 Verbrugge, Jelle      
8 Jansen, Lucca      
9 Janssen, Tess      
10 Peters, Lotte      
           
JO10-1          
Trainers          
1. Sietze Jansen        
2. Paul Degen        
           
           
leider/leidster        
1. Sietze Jansen        
2. Paul Degen        
           
           
JO10-2          
1 Peterse, Sem      
2 Costa, Bernardo      
3 Schiks, Dean      
4 Theloesen, Tom      
5 Werven, Luuk van      
6 Thomassen, Wout      
7 Willems, Thijmen      
8 Beijer, Finn de      
9 Velthuizen, Koen      
10 Grisel, Gijs        
           
JO10-2          
Trainers          
1. Sander veldhuizen        
2. Twan Grisel        
3. Nicky Peterse        
           
leider/leidster        
1. Sander veldhuizen        
2. Twan Grisel        
3. Nicky Peterse        
           
JO9-1          
1 Jokhan, Ishaan      
2 Evrandir, Dani      
3 Bruijni, Lars de      
4 Verblank, Raf      
5 Bedeke, Rick      
6 Roelofs, Siem      
7 Hobo, Thomas      
8 Geeraedts, Vigo      
9 Heuvel, Owen van den      
10 Thiel, Mees van      
           
JO9-1          
Trainers          
1. Mike de Bruijni        
2. Joost Roelofs        
           
           
leider/leidster        
1. Mike de Bruijni        
2. Joost Roelofs        
           
           
JO9-2          
1 Steenhagen, Danisha      
2 IJkhout, Finn      
3 Phoelich, Desley      
4 Hendriks, Jorg      
5 Theloesen, Luuk      
6 Geijn, Jaivy Van de      
7 Oonk, Xavi        
8 Minkhorst, Livay Jax      
           
JO9-2          
Trainers          
1. Caspar Oonk        
2. Michel Hendriks        
           
           
leider/leidster        
1. Caspar Oonk        
2. Michel Hendriks        
           
           
JO8-1          
1 Bloemberg, Bram Lucas    
2 Leijen, Chris van      
3 Willems, Isa      
4 Haalen, Julie Van      
5 Derchx, Raff      
6 Hendriks, Joris      
7 Zuijlen, Vic Van      
8 Heijden, Jace Van der      
9 Engelen, Faas      
10 Thomassen, Rens      
11 Peters, Tess      
12 Verblank,Luc      
13 Jongejan, Melle      
14 Has, Hugo        
15 Meijers, Ralph      
           
JO8-1          
Trainers          
1. Rick Willems        
2. Sander Hendriks        
           
           
leider/leidster        
1. Rick Willems        
2. Vacant          
           
           
JO7-1          
1 Roeven, Saar      
2 Huisman, Sara      
3 Gisbergen, Anna Van      
4 Roelofs, Sylvie      
5 Saat, Daley      
6 Dennissen, Finn      
7 Scholts, Tijn      
8 Winnemuller, Dave      
9 Bruijni, Tim de      
10 Van Batenburg, Lucca      
11 Otten, Mick      
12 Gisbergen, Vince van      
13 Huisman, Boaz      
14 Lamers, Jaylin      
15 Stevens, Ebi      
16 Kuijsten, Nils      
17 Thiel, Tess van      
           
JO7-1          
Trainers          
1. Andy Otten        
2. Jeffrey Saat        
3. Martijn Winnemuller      
4. Vacant          
leider/leidster        
1. Andy Otten        
2. Jeffrey Saat        
3. Martijn Winnemuller      
           
           
MO20-1          
1 Boxma, Sanne      
2 Boxma, Sharon      
3 Steffens, Sarah      
4 Tromp, Sannie      
5 Poppelier, Noa      
6 Gevers, Meike      
7 Koopmans, Melissa      
8 Aslan, Nisa        
9 With, Yoelle de      
10 Derks, Elise      
11 Geurts, Nora      
12 Tromp, Lana      
13 Looman, Alyssa      
14 Meijers, Hieke      
15 Tromp, Nanoek      
16 Gonzalez Pelayo, Eloine    
           
MO20-1          
Trainers/trainsters        
1. Bryan Derks        
2. vacant          
3. vacant          
           
leider/leidster        
1. Wendy van Haaren        
2. Sandra Klaasen        
           
           
MO17-1          
1 Wijk, Anneloes van      
2 Grisel, Noor      
3 Peters, Elaine      
4 Suezer, Elif        
5 Dorresteijn, Ella      
6 Jong, Jaylinn de      
7 Verwaaijen, Noor      
8 Wennekes, Linde      
9 Weerden, Lynn Van der    
10 Coenders, Sarah Sophia    
11 Spanbroek, Sanne      
12 Zuijlen, Sam van      
13 Peters, Aivy      
14 Kouwenberg, Iris      
15 Roelofs, Anne      
           
MO17-1          
Trainers/trainsters        
1. Eric Coenders        
2. Elise Derks        
           
           
leider/leidster        
1. Karima Coenders        
           
MO13-1          
1 Grisel, Roos      
2 Rutten, Julia      
3 Grunsven, Liv van      
4 Ramadan,Herzjin      
5 Spin, Meike      
6 Spanbroek, Floor      
7 Duijghuijzen, Dynara Van    
8 Steenhagen, Kaith-Lynn    
9 Gemert, Fenna van      
10 Verwaaijen, Lucy      
11 Velthuizen, Nienke      
12 Weerts, Janne      
13 Rossum, Milou      
           
MO13-1          
Trainers/trainsters        
1. Peter  Spanbroek        
2.Noa Poppelier        
3.Judith Leenders         
4. Kees Verwaaijen        
leider/leidster        
1. Judith Leenders