datum
tijd
thuis
uit
scheidsrechter
18 oktober
19:30
RODA '28 35+1
vv Ewijk 35+1
meer info
18 oktober
20:00
vv Ewijk 35+1
Lienden 35+1
meer info
19 oktober
10:00
VDZ MO13-3
Ewijk MO13-1d
meer info
19 oktober
10:00
vv Ewijk JO13-1
Union JO13-3
P. (Pim) Mahu
meer info
19 oktober
10:30
Valburg JO8-1G
vv Ewijk JO8-1
meer info
19 oktober
12:00
Orion JO14-2G
vv Ewijk JO14-1
Afgeschermd
meer info
19 oktober
12:00
vv Ewijk VR1
ESA VR1
meer info
19 oktober
13:00
vv Ewijk JO16-1
Lienden JO16-1
W. (Wout) Arts
meer info
20 oktober
10:00
vv Ewijk 5
WVW 4
meer info
20 oktober
12:00
vv Ewijk 4
vv Ewijk 3
meer info
20 oktober
14:30
vv Ewijk 1
Rood Wit 1
J.J.T. (Johan) Buurman
meer info
21 oktober
18:30
Ewijk MO13-1d
DSZ MO13-1
Afgeschermd
meer info
21 oktober
18:30
Ewijk JO11-1G
Eendracht '30 JO11-1
meer info
21 oktober
19:00
vv Ewijk MO17-1
Unitas '28 MO17-1
D. (Daan) Boerakker
meer info
23 oktober
18:45
vv Ewijk JO14-1
OSC JO14-1
meer info
26 oktober
08:30
Bataven JO8-3G
vv Ewijk JO8-2
meer info
26 oktober
08:30
Uchta JO10-1
vv Ewijk JO10-1
meer info
26 oktober
10:00
SCE JO9-2
vv Ewijk JO9-1
meer info
26 oktober
10:00
Lienden JO11-1
Ewijk JO11-1G
meer info
26 oktober
10:00
vv Ewijk JO13-1
Blauw Geel '55 JO13-2
S. (Sjors) van Stiphout
meer info
26 oktober
10:00
vv Ewijk JO8-1
DIO '30 JO8-3
meer info
26 oktober
10:00
vv Ewijk MO17-1
Leones MO17-1
meer info
26 oktober
11:30
Ewijk MO13-1d
Overasseltse Boys MO13-1
Afgeschermd
meer info
26 oktober
12:00
WVW JO16-1
vv Ewijk JO16-1
J. (John) Peters
meer info
26 oktober
12:00
VDZ JO16-2
vv Ewijk JO16-2
meer info
26 oktober
13:00
vv Ewijk JO19-2
ST: Victoria'25/SCD'33 JO19-1
S. (Sil) Bredewout
meer info
27 oktober
09:45
DIO '30 4
vv Ewijk 6
meer info
27 oktober
10:00
vv Ewijk 7
Overasseltse Boys 3
meer info
27 oktober
12:00
vv Ewijk 2
BVC '12 2
B.M.C. (Boudewijn) Perdaan
meer info
27 oktober
14:30
Hapse Boys 1
vv Ewijk 1
L.J.C.M. (Lambert) van der Ven
meer info
27 oktober
14:30
Brakkenstein VR1
vv Ewijk VR1
meer info
30 oktober
18:30
vv Ewijk JO13-1
Ede/Victoria vv JO13-1G
T. (Tijmen) Grisel
meer info
02 november
09:00
DUNO D JO13-1G
vv Ewijk JO13-1
meer info
02 november
09:00
Beuningse Boys JO9-3
vv Ewijk JO9-1
meer info
02 november
10:00
vv Ewijk JO8-2
Spero JO8-6
meer info
02 november
10:00
AAC-Olympia JO10-1
vv Ewijk JO10-1
meer info
02 november
10:00
SC Bemmel MO13-1
Ewijk MO13-1d
meer info
02 november
11:00
vv Ewijk JO8-1
SJO Diosa-Niftrik JO8-1
meer info
02 november
11:30
vv Ewijk JO14-1
Orion JO14-2G
meer info
02 november
12:15
SDV Barneveld JO16-3
vv Ewijk JO16-2
meer info
02 november
13:00
vv Ewijk JO19-2
Woezik JO19-5
meer info
02 november
15:00
vv Ewijk JO16-1
Woezik JO16-2
meer info
02 november
15:00
RODA '28 JO19-1
vv Ewijk JO19-1
meer info
03 november
10:00
vv Ewijk 5
RVW 3
meer info
03 november
10:00
vv Ewijk 7
AWC 10
meer info
03 november
10:00
Overasseltse Boys 3
vv Ewijk 6
meer info
03 november
11:00
DIOSA 2
vv Ewijk 4
meer info
03 november
11:00
AVIOS/DBV 2
vv Ewijk 3
meer info
03 november
12:00
vv Ewijk 2
Brakkenstein 3
meer info
03 november
12:00
vv Ewijk VR1
WVW VR1
meer info
03 november
14:30
vv Ewijk 1
Trekvogels 1
meer info
06 november
18:45
ST: Victoria'25/SCD'33 JO14-1
vv Ewijk JO14-1
meer info
09 november
08:30
Bennekom JO13-6
vv Ewijk JO13-1
meer info
09 november
09:30
DSZ JO8-1
vv Ewijk JO8-1
meer info
09 november
10:00
vv Ewijk JO8-2
ESA JO8-4
meer info
09 november
10:00
Ewijk JO11-1G
Kesteren JO11-1
meer info
09 november
10:00
vv Ewijk JO10-1
VVLK JO10-1
meer info
09 november
10:45
De Treffers JO19-2
vv Ewijk JO19-1
meer info
09 november
11:00
vv Ewijk JO9-1
Brakkenstein JO9-2
meer info
09 november
11:00
SCP MO17-1
vv Ewijk MO17-1
E. (Erik) van Gelder
meer info
09 november
11:30
vv Ewijk JO14-1
SC Bemmel JO14-1
meer info
09 november
11:30
Ewijk MO13-1d
OSC MO13-1
meer info
09 november
12:30
Groesbeekse Boys JO16-1
vv Ewijk JO16-1
meer info
09 november
13:00
vv Ewijk JO16-2
SKV JO16-1
meer info
09 november
17:00
Orion JO19-4
vv Ewijk JO19-2
meer info
10 november
09:45
Victoria '25 3
vv Ewijk 7
meer info
10 november
10:00
vv Ewijk 6
UHC 4
meer info
10 november
10:00
vv Ewijk 4
AVIOS/DBV 2
meer info
10 november
10:30
SVO FC Maas en Waal VR1
vv Ewijk VR1
meer info
10 november
11:30
CHRC 2
vv Ewijk 5
meer info
10 november
12:00
vv Ewijk 3
Unitas '28 2
meer info
10 november
13:30
Trekvogels 3
vv Ewijk 2
meer info
10 november
14:30
Brakkenstein 1
vv Ewijk 1
meer info